YEŞİL ENERJİNİN
GELECEĞİNE

HOŞGELDİNİZ

KIZILÖTESİ ISI BOYASI
NEDİR?


Kızılötesi Isı Boyası boya gibi uygulanabilen Kızılötesi Isıtma sistemidir. Kızılötesi ile ısıtma gece gündüz, güneş ile ısınıyormuş gibi sağlıklı ısınma sağlar. insanların sağlıklı yaşayabilmek için kızılötesi ışınlara ihtiyaç duyarlar. Yapılan tıbbi araştırmalar, uzun dalga boyundaki ışınların terapi etkisi yaptığını, hiçbir zararlı yan etkisinin olmadığını ve insan vücudu için en uygun sıcaklığı sağladığını göstermiştir.

KIZILÖTESİ ISI BOYASI SİSTEMİ

Kızılötesi Isı Boyası 0.25 mm – 0.40 mm kalınlıkta uygulanabilen ısıtma sistemidir. Kızılötesi Isı Boyası FIR ışınları yayması sebebiyle sağlıklıdır .Kızılötesi Isı Boyası nefes hastaları(bronşit vb.) için en uygun ısıtma teknolojisidir. Kızılötesi Isı Boyası havayı kurutmaz ve havayı değil sizi ısıtır.24 V Elektrik ile çalışan Kızıl Ötesi Isı boyası sistemi yenilenebilir enerji kaynaklarıyla kombine çalışabilir. (Güneş ve Rüzgar enerjisi).Kızılötesi Isı Boyası Üstüne duvar kağıdı, sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanabilir özelliklere sahip bir üründür. Kızılötesi Isı Boyası Anında ısınma ve homojen ısı dağılımı sağlar. Kızılötesi Isı Boyasının boyandığı ortamda nem ve küf olmaz. Kızılötesi Isı Boyası mekanik tesisat ve bakım gerektirmeye bir üründür.

KIZILÖTESİ ISI BOYASI HAKKINDA
PRATİK BİLGİLER


 
 

KIZILÖTESİ ISI BOYASI
UYGULAMA
ÖRNEKLERİ


Carbonetherm

CARBONETHERM Kızılötesi Isı Boyası Nasıl Yapılır?

Uygulanacak alana (duvar,zemin veya tavan olabilir) ısınma ihtiyacına göre belli aralıklarla alüminyum şeritler monte edildikten sonra şeritler arasındaki alana 0,25 – 0,40 mm kalınlığında ısı boyası uygulanarak alan boyanır. Alüminyum şeritler, 24 voltluk bir trafoya bağlanarak sisteme elektrik verilir. Isı boyasının üzerine; duvar kağıdı, sıva ve boya gibi ürünler ile uygulanarak işlem tamamlanmış olur. Sisteme monte edilen oda termostatı sayesinde alanın istenilen sıcaklıkta kalması sağlanır.


NUMARANIZI GÖNDERİN
SİZİ ARAYALIM


    Whatsapp